Tramwajem przez Wrocław @ Muzeum Galowice, Wrocław [17 czerwca]

Tramwajem przez Wrocław


128
17
czerwca
11:00 - 18:00

 Strona wydarzenia
Muzeum Galowice
ul. Leśna 5, 55-020 Galowice
Tramwajem przez Wrocław -17 czerwca od 11:00 do 18:00
Przejazd zabytkowym autobusem do Galowic, spotkanie autorskie i warsztaty dla najmłodszych.

W programie:

Warsztaty dla dzieci:

12:30 – warsztaty Piernikarni Wrocławskiej dla najmłodszych (zdobienie pierników wypiekanych tradycyjną metodą).

Przejazd zabytkowymi pojazdami do Galowic:

14:45 — wyjazd autobusu w stylu vintage Ikarus 260 z Zajezdni Dąbie przy ul. Wróblewskiego 38. W zajezdni istnieje możliwość wsiadania oraz przesiadki z Zabytkowej Linii Tramwajowej (rozkład zamieszczamy poniżej, przejazd Zabytkową Linią Tramwajową jest płatny).

15:00 — odjazd autobusu z przystanku tramwajowego «Opera» na pl. Teatralnym

15:40 — przyjazd autobusu do Muzeum Powozów w Galowicach

Spotkanie autorskie:

16:00 spotkanie autorskie z Tomaszem Sielickim, autorem „Wrocławskich Tramwajów Konnych” i „Przez Sępolno, Zalesie i Krzyki…” Po spotkaniu serdecznie zapraszamy do dyskusji!

18:00 — odjazd autobusu z Muzeum Powozów

około 18:40 — przyjazd do centrum Wrocławia

Przejazd autobusem jest darmowy!
Warsztaty Piernikarni Wrocławskiej i spotkanie autorskie – WSTĘP WOLNY!

Rozkład jazdy zabytkowej linii tramwajowej skomunikowanej z autobusem Ikarus do Galowic:

Skomunikowanie przy Zajezdni Dąbie (przystanek „Tramwajowa”)

Opera — przystanek muzealny 14:00
Narodowe Forum Muzyki 14:05
Świdnicka 14:07
Galeria Dominikańska 14:09
Urząd Wojewódzki 14:13
Katedra 14:15
Stadion Olimpijski 14:27
Kopernika 14:30
Tramwajowa (Zajezdnia Dąbie) 14:45
Omówienie
image
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować.
Przejdź szybką rejestrację lub autoryzację.

Najbardziej oczekiwane wydarzenie we Wrocławiu :

Do wakacji 2018 oddam wszystkie zaległe muki
Trójkąt Bermudzki
Zachowania samobójcze - diagnoza i interwencje terapeutyczne
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii
Music Power Explosion @Wrocław, Poland
Stadion Wrocław
Wrocław Holi Festival - Święto Kolorów we Wrocławiu
OSiR Lotnicza
To Nie Jest Kolejny Festiwal
Krakowska 100
Apocalyptica, Luxtorpeda i Illusion na wROCK for Freedom 2018!
Centrum Historii Zajezdnia
The Event 2018 - Raceism.com
Plenerowa Festiwal 2018.
WakePark Wroclaw
Silent Disco w Miejskiej Dżungli
Surowiec
Survival Race 2018 - Wrocław
Morskie oko Wrocław