Mistrzostwa Świata w Formie Płynnej! WSTĘP WOLNY @ Forma Płynna - Beach Bar Wrocław, Wrocław [od 14 czerwca do 15 lipca]

Mistrzostwa Świata w Formie Płynnej! WSTĘP WOLNY


591
14
cze.
 
- 15
lip.
14:00 - 19:00

 Strona wydarzenia
Forma Płynna - Beach Bar Wrocław
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 20, 50-370 Wroclaw, Poland
⚽ Spełniamy Wasze marzenia ⚽
Wszystkie mecze Mistrzostw Świata na żywo pod gołym niebem w Forma Płynna — Beach Bar Wrocław, najbardziej klimatycznym miejscu we Wrocławiu 😍👍

Przygotowaliśmy 3 telewizory 65 cali i ponad 300 miejsc siedzących 😎 U nas każdy znajdzie coś dla siebie, hamaki, leżaki, cień drzew, strefa chilloutu, strefa dla dzieci. Mamy wszystko czego dusza zapragnie, uraczymy Was pysznymi bułkami maślanymi, bagietkami premium, sałatkami, daniami z grilla, orzeźwiającymi koktajlami, Prosecco, zimnym piwem kraftowym w ponad 25 rodzajach.

⏩ PEŁNY HARMONOGRAM PONIŻEJ
⏩ MIEJSCE: Forma Płynna Beach Bar — wyb. Wyspiańskiego 20
⏩ 3 telewizory i 300 miejsc 😎
⏩ INFORMACJE TELEFON: 660 380 820
⏩ WSTĘP WOLNY!

Faza grupowa

14 czerwca
17:00 — Grupa A: Rosja — Arabia Saudyjska (Moskwa)

15 czerwca
14:00 Grupa A: Egipt — Urugwaj (Jekaterynburg)
17:00 Grupa B: Maroko — Iran (Sankt Petersburg)
20:00 Grupa B: Portugalia — Hiszpania (Soczi)

16 czerwca
12:00 Grupa C: Francja — Australia (Kazań)
15:00 Grupa D: Argentyna — Islandia (Moskwa)
18:00 Grupa C: Peru — Dania (Sarańsk)
21:00 Grupa D: Chorwacja — Nigeria (Kaliningrad)

17 czerwca
14:00 Grupa E: Kostaryka — Serbia (Samara)
17:00 Grupa F: Niemcy — Meksyk (Moskwa)
20:00 Grupa E: Brazylia — Szwajcaria (Rostów nad Donem)

18 czerwca
14:00 Grupa F: Szwecja — Korea Płd (Niżny Nowogród)
17:00 Grupa G: Belgia — Panama (Soczi)
20:00 Grupa G: Tunezja — Anglia (Wołgograd)

19 czerwca
14:00 Grupa H: Kolumbia — Japonia (Sarańsk)
🇵🇱 17:00 Grupa H: Polska — Senegal (Moskwa)
20:00 Grupa A: Rosja — Egipt (Sankt Petersburg)

20 czerwca
14:00 Grupa B: Portugalia — Maroko (Moskwa)
17:00 Grupa A: Urugwaj — Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem)
20:00 Grupa B: Iran — Hiszpania (Kazań)

21 czerwca
14:00 Grupa C: Dania — Australia (Samara)
17:00 Grupa C: Francja — Peru (Jekaterynburg)
20:00 Grupa D: Argentyna — Chorwacja (Niżny Nowogród)

22 czerwca
14:00 Grupa E: Brazylia — Kostaryka (Sankt Petersburg)
17:00 Grupa D: Nigeria — Islandia (Wołgograd)
20:00 Grupa E: Serbia — Szwajcaria (Kaliningrad)

sobota, 23 czerwca
14:00 Grupa G: Belgia — Tunezja (Moskwa)
17:00 Grupa F: Korea Płd. — Meksyk (Rostów nad Donem)
20:00 Grupa F: Niemcy — Szwecja (Soczi)

niedziela, 24 czerwca
14:00 Grupa G: Anglia — Panama (Niżny Nowogród)
17:00 Grupa H: Japonia — Senegal (Jekaterynburg)
20:00 🇵🇱 Grupa H: Polska — Kolumbia (Kazań)

25 czerwca
16:00 Grupa A: Urugwaj — Rosja (Samara)
16:00 Grupa A: Arabia Saudyjska — Egipt (Wołgograd)
20:00 Grupa B: Hiszpania — Maroko (Kaliningrad)
20:00 Grupa B: Iran — Portugalia (Sarańsk)

26 czerwca:
16:00 Grupa C: Dania — Francja (Moskwa)
16:00 Grupa C: Australia — Peru (Soczi)
20:00 Grupa D: Islandia — Chorwacja (Rostów nad Donem)
20:00 Grupa D: Nigeria — Argentyna (Sankt Petersburg)

27 czerwca:
16:00 Grupa F: Meksyk — Szwecja (Jekaterinburg)
16:00 Grupa F: Korea Płd. — Niemcy (Kazań)
20:00 Grupa E: Serbia — Brazylia (Moskwa)
20:00 Grupa E: Szwajcaria — Kostaryka (Niżny Nowogród)

28 czerwca
16:00 Grupa H: Senegal — Kolumbia (Samara)
🇵🇱 16:00 Grupa H: Japonia — Polska (Wołgograd)
20:00 Grupa G: Anglia — Belgia (Kaliningrad)
20:00 Grupa G: Panama — Tunezja (Sarańsk)

1/8 finału

30 czerwca
16:00 — 1. w grupie C — 2. w grupie D (Kazań)
20:00 1. w grupie A — 2. w grupie B (Soczi)

1 lipca
16:00 — 1. w grupie B — 2. w grupie A (Moskwa)
20:00 — 1. w grupie D — 2. w grupie C (Niżny Nowogród)

2 lipca
16:00 — 1. w grupie E — 2. w grupie F (Samara)
20:00 — 1. w grupie G — 2. w grupie H (Rostów nad Donem)

3 lipca
16:00 — 1. w grupie F — 2. w grupie E (Sankt Petersburg)
20:00 — 1. w grupie H — 2. w grupie G (Moskwa)

Ćwierćfinały

6 lipca
16:00 — I. zwycięzca A1-B2 — zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród)
20:00 — II. zwycięzca E1-F2 — zwycięzca G1-H2 (Kazań)

7 lipca
16:00 — III. zwycięzca F1-E2 — zwycięzca H1-G2 (Samara)
20:00 — IV. zwycięzca B1-A2 — zwycięzca D1-C2 (Soczi)

Półfinały

10 lipca
20:00 — zwycięzca meczu I — zwycięzca meczu II (Sankt Petersburg)
11 lipca
20:00 — zwycięzca meczu III — zwycięzca meczu IV (Moskwa)

Mecz o trzecie miejsce
14 lipca, godzina 16, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg

Finał
15 lipca, godzina 17, Stadion Łużniki, Moskwa
Omówienie
image
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować.
Przejdź szybką rejestrację lub autoryzację.

Nadchodzące wydarzenia @ Forma Płynna - Beach Bar Wrocław:

Darmowe warsztaty FOOD THINK TANK x Forma Płynna.
Forma Płynna - Beach Bar Wrocław
Coals x Forma Płynna. Wstęp bezpłatny.
Forma Płynna - Beach Bar Wrocław

Najbardziej oczekiwane wydarzenie we Wrocławiu :

Wrocław Holi Festival - Święto Kolorów we Wrocławiu
OSiR Lotnicza
Męskie Granie 2018 | Wrocław
Apocalyptica, Luxtorpeda i Illusion na wROCK for Freedom 2018!
Centrum Historii Zajezdnia
SON LUX 27.9. | A2, Wrocław
Kortez - Gość specjalny Panieneczki / Wroclaw / 6.10
Narodowe Forum Muzyki
Ólafur Arnalds - Narodowe Forum Muzyki, Wroclaw
Narodowe Forum Muzyki
Brodka MTV Unplugged / Wrocław / 20.09.2018
Narodowe Forum Muzyki
Sprawdź to! Stand-up Tour 2018 (Wrocław)
A2 - Centrum Koncertowe
Słoneczny Patrol II & Białas/ Malik Montana/ Smolasty
WakePark Wroclaw
Survival Race 2018 - Wrocław
Morskie oko Wrocław